سرمربی تیم فوتبال هوادار به تمجید از عملکرد بازیکنانش در 2 بازی اخیر پرداخت.

به گزارش طرفداری، محمود فکری پس از تساوی 3 بر 3 هوادار مقابل گل گهر، اظهار داشت:

از بازیکنانم تشکر ویژه می‌کنم. در این بازی و مقابل استقلال، بازی خیلی خوبی از خودشان ارائه دادند. نشان دادند فوتبال بازی می‌کنند. سرعت خوبی به بازی می‌دهیم و نمایش قشنگی داریم.

وی افزود:

در بازی با استقلال اگر برخی بدشانسی‌ها نبود حقمان بود با امتیاز از زمین خارج شویم. امروز هم با توجه به شکل بازی که ارائه دادیم، 3بار عقب افتادیم اما هر 3بار جبران کردیم. 2 تیم موقعیت‌های دیگری هم داشتند. بازی خیلی قشنگی شد و بیننده‌ها واقعا لذت بردند. شاید یکی از بازی‌های زیبای این هفته بود. از تک تک بچه‌ها تشکر می‌کنم. نشان می‌دهند شخصیت تیمی که می‌خواهیم در حال شکل گیری است و این شخصیت اگر به وجود بیاید یقه همه تیم‌ها را می‌توانیم بگیریم.

سرمربی هوادار تصریح کرد:

اتفاق خیلی خوبی برایمان افتاد. در زمین گل گهر که یکی از تیم‌های با تشکیلات و با نظم است. چندین سال است شکل خیلی خوب در فوتبال ما دارد. بازیکنان و مدیریت بسیار خوبی دارد. بازی کردن در این زمین وامتیاز گرفتن در این هوا و ارتفاع، کار خیلی سختی است که بچه‌های ما امروز انجام دادند. بابت این بازی مردانه از ان‌ها تشکر می‌کنم. با با تمام وجود بازی کردند. در هفته‌های آینده می‌توانیم نتایج بهنری بگیریم.

وی افزود:

ان‌شاءالله این روند را ادامه بدهیم. قبل از بازی به بازیکنانم گفتم با وجود شما نباید نگران انتهای جدول باشم. نگاه من باید به نیمه بالای جدول باشد. ان‌شاالله با تلاش و یکدلی بیشتر این اتفق بیفتد. اتفاقی که در تیم ما درحال رخ دادن است. تیم یکدستی شده‌ایم.  امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و هوادار جایگاه بهتری در جدول پیدا کند و بازی‌های قشنگی که ارائه می‌دهد ادامه داشته باشد.

فکری تصریح کرد:

از بازیکنان و مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم. مدیرعامل باشگاه را به عنوان مدیر نمی‌بینم. او به عنوان یک رفیق کنارم است. همه مسائل را زیر نظر دارد. خودش هم فوتبالیست بوده و نقطه نظراتش واقعا به ما کمک می‌کند. ان‌شاالله در کنار هم بتوانیم تیم هوادار را سربلند کنیم.

سرمربی هوادار در مورد اینکه بازیکنانی برایش گلزنی کردند که تمام شده هستند، عنوان کرد:

نگاه من از شروع فصل این بود که بازیکنان عصای دستم باشند. مشکلاتی به وجود آمد و این بچه‌ها نتوانستند توانایی‌هایشان را بهتر نشان بدهند ولی نگاه من به جذب یا حفظ بازیکنان این بود که به تیم من شخصیت بدهند. با توجه به پتانسیلی که دارند می‌توانند به ما کمک کنند. مطمئن باشید در هفته‌های آینده همین کیفیت را خواهند داشت. امیدوارم بدشانسی و آسیب دیدگی نداشته باشیم. امیدوارم در آینده با فوتبال چشم نوازی که ارائه می‌دهند، بیشتر دیده شوند.

وی در خصوص اینکه بازیکنان در مقطعی از بازی به کنار زمین آمدند و به نظر می‌رسید قصد ترک زمین داشتند، گفت:

فکر می‌کنم چاشنی را زیاد کردید! اینطور نبود. خیلی از بازیکنان ما وسط زمین بودند. ان‌ها اعتراض داشتند ولی چون داور کنار زمین آمده بود، همراهش آمدند اعتراض کنند. مسائل داوری را به کارشناسان و کمیته داوران می‌سپاریم. ان‌شاالله توجه بیشتری داشته باشند که حقی ضایع نشود. سعاد وفاپیشه از داوران خوب کشورمان است. تیم داوری خوب داشت ولی بازی سنگینی بود. امیدوارم تیم‌های داوری تلاش بیشتری کنند تا حقی ضایع نشود.

سرمربی هوادار در مورد عملکرد علیرضا حقیقی، اظهار داشت:

از او تشکر می‌کنم. این چند روز درگیر ویروسی که در کل کشور پخش شده، بود. باتوجه به اینکه آرشا شکوری در خدمت تیم ملی نوجوانان است و قرار است به بازی‌های جهانی برود، خیلی نگران بودم. البته طهماسبی هم دروازه‌بان خیلی خوبی است ولی حقیقی امروز تلاش کرد و با آن حالش گلری کرد. خیلی خوب از دروازه محافظت کرد. حریف موقعیت‌هایی هم به وجود آورد که حقیقی مانع از گل خوردن ما شد. از بزرگترهای تیم هم توقع فنی دارم، هم توقع اینکه بتوانند بزرگی کنند و به تیم شخصیت بدهند که مهمترین خواسته من است.

source

توسط